دکتر مسعود صادقی مدیر کل نظارت بر مهندسی و راهبري شبكه برق گفت:

در حال حاضر نیاز مصرف برق به ۶۳ هزار و ۹۰۰ مگاوات رسیده است که نسبت به روز مشابه سال گذشته ۸۰۰ مگاوات افزایش نشان می دهد .

⭕هموطنان در سراسر کشور می توانند با رعایت راهکارهای ساده ای مانند عدم استفاده از وسايل برقي پرمصرف در ساعت گرم روز، تنطیم کولرهای گازی روی ۲۴ و استفاده از دور کند کولرهای آبی، در مدیریت مصرف برق نقش موثری ایفا کنند.

⭕بخش اداري کشور نقش موثری در مصرف برق دارند

⭕کولرهای گازی یکی از مهمترین وسایل برقی هستند که پتانسیل خوبی برای مدیریت مصرف در اختیار ما قرار می دهند .
⭕استفاده از نور طبیعی روز نیز می تواند باعث کاهش مصرف برق در سراسر کشور شود.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا