دکتر سعید شعرباف شهردار کرمان پل های شهدای خلبان و شرف آباد غیر کارشناسی و غیر عالمانه تعریف شده اند*

دکتر سعید شعرباف شهردار کرمان پل های شهدای خلبان و شرف آباد را غیر کارشناسی و غیر عالمانه و برآمده از اطلاعات ناقص ترافیکی خواند

دکتر سعید شعرباف شهردار کرمان در پیام صوتی خود که در گروه واتساپی مطالبه گری کرمان منعکس شد، پل های شهدای خلبان و شرف آباد را غیر کارشناسی و غیر عالمانه و برآمده از اطلاعات ناقص ترافیکی خواند و با تاکید بر اینکه این پل نقش زیادی در حل ترافیک کرمان نخواهد داشت، عنوان کرد: ما درحالی در پروژه پل شهدای خلبان نزدیک 400 تا 500 میلیارد تومان هزینه می کنیم که به گفته کارشناسان، تا زمان اجرای کامل و دقیق پروژه شهید سلیمانی، نقش زیادی در حل ترافیک کرمان نخواهد داشت.

وی ادامه داد: عدد 500 میلیارد تومان تقریبا معادل یک سال بودجه عمرانی شهرداری است و می تواند نیمی از نیاز آسفالت حیاتی کرمان را پوشش دهد.

شهردار کرمان، تعریف غیر عالمانه و وسیع تقاطع های غیر هم سطح کرمان را از اشتباهات چند سال اخیر حوزه شهری خواند و بیان کرد: این تصمیمات منابع شهرداری را به انحراف برد و مدیریت سابق شهری نیز هیچ اعتنایی به توصیه دلسوزان و متخصصان نداشته است.

دکتر شعرباف از ادامه اجرای این پل خبر داد و با تاکید بر اینکه قرارداد این پل منعقد شده و 30 درصد نیز پیشرفت کار داشته است، گفت: ما تنها می توانستیم با یک بازطراحی جلوی بخشی از ضرر و زیان را بگیریم که این کار را انجام دادیم.

وی اضافه کرد: توانستیم فعالیت مربوط به پل را در دو فاز تعریف کنیم و بدون اینکه خللی ایجاد شود، چند حرکت حیاتی تر را در فاز اول پیاده کنیم تا بیت المالی که صرف شده حیف نشود.

وی ابراز داشت: این بازطراحی از احمدی تا پل شهدای خلبان را شامل می شود و به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء نیز ابلاغ شده است.

شهردار کرمان از سود 300 میلیارد تومانی شهرداری از بازطراحی این پل سخن به میان آورد و خاطرنشان کرد: این میزان در آسفالت حیاتی و حمل و نقل عمومی هزینه خواهد شد.

وی درباره پل شرف آباد نیز گفت: تیم مشاور دانشگاه تهران در حال بررسی و آسیب شناسی این پل هستند و اگر متخصصان آن، تشخیص دهند که این پل را نیاز داریم، قطعا اقدام خواهیم کرد.

دکتر شعرباف هرگونه سود و منفعت طلبی قرارگاه خاتم الانبیاء در کرمان را رد کرد و گفت: ما تعهد خود در بخش نقد را به این قرارگاه انجام دادیم، البته شهرداری به قرارگاه خاتم بدهی دارد که سعی داریم با فروش یا واگذاری زمین، آن را جبران کند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا