دولت برای مهار تورم برنامه‌‌ریزی کند

نماینده مردم اردبیل گفت: باید تحول جدی در اقتصاد کشور ایجاد شود که این موضوع نیازمند برنامه‌ریزی است.

صدیف بدری نماینده اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان با بیان اینکه گرانی‌ها و آشفتگی بازار فشار مضاعفی به مردم به ویژه قشر آسیب پذیر جامعه وارد می‌کند، گفت: در برخی موارد بی برنامگی باعث می‌شود به اعتماد عمومی خدشه وارد شود که لازم است دولت برای مهار تورم برنامه‌های مدونی را تدوین کند.

او با تاکید بر اینکه باید از گفتار درمانی دوری کرد و به اولویت‌های مردم توجه بیشتری کرد، ادامه داد: باید تحول جدی در بحث اقتصادی کشور ایجاد کرد که این موضوع نیازمند برنامه‌ریزی برای اقتصاد کشور است.

نماینده اردبیل در مجلس تصریح کرد:با سیاست گذاری‌های صحیح قطعاً شاهد کاهش التهابات در بازار و کنترل آن خواهیم بود.

بدری در پایان اظهار کرد:دولت باید با تدبیر و اتخاذ تصمیم درست هزینه‌ها را کاهش دهد و این موضوع تنها با برنامه ریزی مدون امکان پذیر خواهد بود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا