دلایل کمبود مقطعی بنزین در شرق کرمان

سرپرست فرمانداری بم در پاسخ به چرایی تشکیل صف‌های بنزین در این شهرستان طی یکی دو روز اخیر با بیان اینکه کمبود بنزین از نظر تامین سهمیه نداریم تاکید کرد: طی روزهای اخیر به دلیل سرما و یخبندان در جادهای استان و سایر نقاط کشور، موضوع حمل و توزیع سوخت با مشکلاتی مواجه شد که مقطعی بود.

محمد برزنگ روز سه‌شنبه در گفت وگو با خبرنگار با بیان اینکه آمار مربوط به بارگیری تانکرها موجود است اما براساس شرایط موجود اجازه تردد در جاده ها نیافته بودند اظهارداشت: مردم نگران تامین سوخت نباشند و بدون دلیل یا برای ذخیره بنزین به جایگاه سوخت مراجعه نکنند زیرا سبب تشکیل صف های طولانی و افزایش مصرف فراتر از روزهای معمول می شود.

وی تصریح کرد: به طور متوسط در این هفته در چهار شهرستان شرقی استان کرمان روزانه بیش از ۸۰۰ هزار لیتر بنزین مصرف شده است.

سرپرست فرمانداری بم ادامه داد: خلاء ایجاد شده در چند روز اخیر باعث شلوغی صف‌ها و افزایش تقاضا شده است.

به گفته وی دلیل اصلی وضعیت روزهای اخیر همین موضوع سرما و یخبندان جاده‌ها بوده است که سایر نقاط استان و کشور را نیز درگیر کرده است.

وی بیان‌کرد: باوجود پیگیری‌های مستمر متاسفانه هنوز در سطح شهر صف‌های بنزین دیده می‌شود که بیشتر به دلیل آن است که شهروندان گمان می‌کنند کمبود بنزین رخ داده یا رخ خواهد داد لذا تلاش دارند در همین مقطع زمانی باک بنزین خود را پُر کنند.

برزنگ اظهارداشت: به شهروندان اعلام می‌کنیم هیچ مشکل و کمبودی در تامین سوخت وجود ندارد و نگران تامین بنزین خودرو نباشند.

به گفته وی، براساس مستندات مربوط به حرکت تانکرهای سوخت که از روزهای قبل شروع شده، طی چند روز آینده این مساله برطرف خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا