دستگیری یکی از اشرار خطرناک جنوب استان کرمان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از دستگیری یکی از اشرار خطرناک جنوب استان توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره‌کل اطلاعات خبر داد.

مهدی بخشی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان در تشریح جزییات دستگیری یکی از اشرار خطرناک جنوب استان اظهار داشت: این شرور جنوب استان مرتکب جرائمی از جمله قتل عمدی و ایجاد ناامنی در جنوب استان کرمان شده بود.

وی با بیان اینکه با تلاش‌های اطلاعاتی سربازان گمنام آقا امام زمان(عج) و مأمورین اداره‌کل اطلاعات استان کرمان این شرور دستگیر شده است، افزود: در این خصوص پرونده تشکیل شده است و با سرعت و دقت مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از سربازان گمنام آقا امام زمان(عج) به‌جهت تلاش‌های گمنام و شبانه‌‌روزی آن‌ها در ماه‌های اخیر تشکر و عنوان کرد: دستگاه قضایی با عناصر ناامن‌کننده جامعه به‌شدت برخورد خواهد کرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا