در یازدهمین نشست شهرداری‌‎های دوستدار کودک؛چالش‌های پیشِ ‌روی شهرهای دوستدار کودک مطرح شد

دبیر ستاد شهر دوستدار کودک شهرداری کرمان، از برگزاری یازدهمین نشست شهرداری‌های دوستدار کودک خبر داد.
سارا کارگر جهرمی، با بیان اینکه در این نشست تجربۀ شهرداری کرمان و چالش‌های پیش‌ رو در راستای تحقق شهر دوستدار کودک، مطرح شد، گفت: این نشست توسط سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و مجمع «کنشگران هم‌ساخت» با هدف بررسی درس‌ها و چالش‌های پیش‌ رو و به اشتراک‌گذاری تجربه شهرداری کرمان و زرند، برگزار شد.
وی بیان داشت در این نشست گزارش کاملی از اقدامات انجام‌شده در حوزۀ معاونت شهرسازی و سیاست کلی درخصوص تحقق شهر دوستدار کودک شهرداری کرمان ارائه شد.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا