در گفت‌و‌گو با معاون حمل‌و‌نقل و امور زیربنایی شهردار کرمان: اقدامات عمرانی شهرداری کرمان تشریح شد؛

اشاره: اجرای پروژه‌های مختلف عمرانی در محدودۀ شهری، همواره یکی از اقدامات مورد توجه شهرداری‌هاست
اشاره: اجرای پروژه‌های مختلف عمرانی در محدودۀ شهری، همواره یکی از اقدامات مورد توجه شهرداری‌هاست که در این راستا شهرداری کرمان نیز با اجرای پروژه‌های مختلف عمرانی از ساخت تقاطع غیرهمسطح گرفته تا آسفالت معابر و اجرای طرح‌های ترافیکی جهت روان‌سازی ترافیک شهری، تلاش می‌کند تا روزبه‌روز شاهد شهری آبادتر باشیم.
برای آگاهی از اقدامات عمرانی شهرداری کرمان، با دکتر مهدی نیکویی، معاون حمل‌و‌نقل و امور زیربنایی شهردار کرمان، به گفت‌و‌گو نشستیم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا