در نشست فوق‌العاده شورای اسلامی شهر کرمان تأکید شد:
اجرای تقاطع غیرهم‌سطح «شهیدحاج‌یونس زنگی‌آبادی» به مطالعات بیشتر نیاز دارد

در نشست فوق‌العاده شورای اسلامی شهر کرمان مصوب شد به‌دلیل عدم کفایت اطلاعات اجرای تقاطع غیرهم‌سطح «شهیدحاج‌یونس زنگی‌آبادی» فعلاً اجرا نشود؛ چراکه به مطالعات بیشتر نیاز دارد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، رییس شورای اسلامی شهر کرمان در این نشست درخصوص پروژه تقاطع غیرهم‌سطح «شهیدحاج‌یونس زنگی‌آبادی» افزود: اجرای یک پروژه باید از هر منظری مورد بررسی قرار گیرد و در خصوص این پروژه، همۀ اعضای شورا معتقدند گره ترافیکی در این منطقه وجود دارد و باید این گره ترافیکی باز شود، اما دو مسأله را باید در نظر گرفت؛ اینکه راه‌حل چیست و دوم اینکه این راه‌حل، چگونه باید اجرا شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا