در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان مطرح شد:


ضرورت درنظر گرفتن مشوق‌هایی برای وصول مطالبات شهرداری

نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان، با حضور رییس و سایر اعضای شورا و شهردار کرمان برگزار شد.
به گزارش کِرنا، رییس شورای اسلامی شهر کرمان در این نشست، با تسلیت حادثه «شاه‌چراغ» و شهادت نوجوان کرمانی گفت: تقدیر الهی بر این است هر زمان که یزیدیان زمان علیه دین خدا قد علم می‌کنند، «قاسم‌ها» و «علی‌اصغرها» دفاع کنند.
علیرضا نادری افزود: مردم کرمان‌زمین، «قاسم» به قربانگاه آوردند که هم علمدار بود و هم مالک‌اشتر زمان، و امروز هم، «علی‌اصغر» را به صحنه آوردند؛ «علی‌اصغر» هشت‌ساله‌ای که با تیر حرمله زمانه به شهادت رسید.
وی ضمن تشکر از همه حافظان امنیت، یاد همه شهیدان این مسیر را گرامی داشت… .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا