در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان بیان شد:


عدم همکاری ارگان‌های مسئول، مردم و شهر را متضرر کرده است

نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان، با حضور اعضای شورا و معاون معماری و شهرسازی شهردار کرمان برگزار شد.
به گزارش کِرنا، رییس کمیسیون بودجه، منابع پایدار و سرمایه‌گذاری شورا در این نشست گفت: هنگام پیگیریِ خیلی از اقدامات، خلأ قانونی که در رابطه با مسأله «مدیریت واحد شهری» وجود دارد، کاملاً مشهود است.
حسین چناریان، با بیان اینکه سال‌ها منتظر رفع این خلأ هستیم، گفت: امروزه در حوزه اداره و مدیریت شهرها، با چالش جدیِ عدم همکاری و انجام وظایف ارگان‌ها روبه‌رو هستیم

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا