در نشست اعضای شورای اسلامی استان با رییس شورای عالی استان‌ها تأکید شد:


ضرورت ارتقای جایگاه شوراهای اسلامی در کشور

در جلسه هم‌اندیشی اعضای شورای اسلامی شهر و شهرستان‌های استان کرمان، توسط رییس شورای عالی استان‌ها، از شهردار کرمان قدردانی شد.
به گزارش کِرنا، شهردار کرمان در جلسه‌ای که با حضور رییس شورای عالی استان‌ها، مدیرکل اداره امور شهری و شوراهای اسلامی استان کرمان و دیگر اعضای شوراهای اسلامی شهر و شهرستان کرمان در سالن سادات برگزار شد، ضمن خوش‌آمدگویی به مهمانان گفت: در شهرداری کرمان به وظایف خود در قبال شورای عالی استان‌ها به‌خصوص شورای استان کرمان عمل کردیم و به آن متعهدیم…

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا