در شهرداری کرمان؛هوشمندسازی خدمات با جدیت پیگیری می‌شود.

سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرمان گفت: هوشمندسازی خدمات در شهرداری کرمان با جدیت پیگیری می‌شود.
به گزارش کرمان‌آنلاین، وحید خطیبی افزود: براساس تأکید شهردار و سیاست‌گذاری شورای اسلامی شهر کرمان در سال ۱۴۰۱، اقدامات گسترده‌ای در زمینۀ ایجاد زیرساخت لازم به‌منظور راه‌اندازی سرویس‌های برخط انجام خواهد گرفت.
وی با بیان اینکه سازمان فاوا شهرداری کرمان مأموریت یافته در کوتاه‌ترین زمان ممکن، زمینۀ هوشمندسازی خدمات را فراهم کند، موضوع هوشمندسازی را از اولویت‌های مهم شهرداری کرمان دانست و ابراز امیدواری کرد در آیندۀ نزدیک، از پروژه‌های مرتبط با این حوزه رونمایی شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا