در سال دوم دورۀ ششم شورا؛انتخابات هیئت رییسه شورای اسلامی شهر کرمان برگزار شد

انتخابات هیئت رییسه شورای اسلامی شهر کرمان دورۀ ششم سال دوم با حضور کلیۀ اعضای شورا و نمایندۀ فرمانداری در صحن علنی شورا برگزار شد و هیئت رییسۀ جدید انتخاب شدند.
به گزارش کرمان‌آنلاین، در این جلسه که با حضور وفا خیراندیش، معاون توسعه امور عمرانی فرمانداری و رئیس هیئت بازرسی انتخابات شهرستان کرمان و کلیۀ اعضای شورای اسلامی شهر کرمان برگزار شد، پس از صحبت چند تن از اعضای شورا، حسین چناریان و علیرضا نادری برای کرسی ریاست شورا کاندیدا شدند که درنهایت علیرضا نادری با شش رأی برای دومین بار به ریاست شورا انتخاب شد.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا