در سال جدید؛25 دستگاه اتوبوس اسکانیا به ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی اضافه می‌شود

معاون حمل‌ونقل و امور زیربنایی شهردار کرمان، از اضافه‌شدن 25 دستگاه اتوبوس اسکانیا به ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی درون‌شهری خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، مهدی نیکویی، با اشاره به گذشت 52 سال از زمان تأسیس سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کرمان، از پیشرفت 90 درصدی فاز سوم بازسازی اتوبوس‌های درون‌شهری شامل 20 دستگاه اتوبوس خبر داد و گفت: در سال جدید 25 دستگاه اتوبوس اسکانیا نیز به ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی شهر کرمان اضافه می‌شود.
وی افزود: هزینه‌های مربوط به خرید 25 دستگاه اتوبوس اسکانیا ازسوی شهرداری کرمان پرداخت شده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا