در دیدار شهردار کرمان و سرمایه‌گذار عمانی پروژه «صاروج پارس» مطرح شد:

تلاش برای حل مشکلات و تکمیل سریع پروژه(صاروج پارس)

در دیدار شهردار کرمان و سرمایه‌گذار عمانی پروژه «صاروج پارس» بر تلاش برای حل مسایل و تکمیل سریع این پروژه تأکید شد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، رییس اتاق مشترک ایران و عمان گفت: تمام تلاش‌مان این است که مشکلات پروژه «صاروج پارس» مانند تأمین برق و فاضلاب رفع و این پروژه هرچه سریع‌تر تکمیل شود.
محسن ضرابی افزود: در این خصوص با استاندار کرمان هم جلسه‌ای برگزار کردیم و ایشان هم تأکید کردند حل مشکلات این پروژه را پیگیری خواهند کرد.
وی ادامه داد: ما و سرمایه‌گذار عمانی، از طولانی‌شدن این پروژه نگران هستیم؛ بنابراین، تمام اشخاصی که در این پروژه نقش دارند، باید برای تمام‌شدن آن تمام تلاش خود را به‌کار بگیرند.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا