در دیدار شهردار کرمان با رییس دانشکده شهید چمران مطرح شد؛آموزش رشته‌های موردنیاز شهرداری در دانشگاه

شهردار کرمان، در دیدار با رییس دانشکده شهید چمران، پیشنهاد آموزش رشته‌ها و مهارت‌های موردنیاز شهرداری در این دانشکده را مطرح کرد و قرار شد این موضوع پیگیری شود.
به گزارش کرمان‌آنلاین، سعید شعرباف در دیدار با رییس دانشکده شهید چمران و معاونان وی که با حضور محمود بابایی، نایب‌رئیس شورا، منصور ایرانمنش، رییس کمیسیون عمران و شهرسازی شورا و فهیمی، مشاور شهردار انجام شد، بیان داشت در برخی شهرها مانند مشهد، شهرداری، تعامل نزدیکی با موسسات آموزش عالی دارد و یک‌سری رشته‌های موردنیاز شهرداری آموزش داده می‌شود.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا