در دیدار شهردار آرماویر ارمنستان با استاندار و شهردار کرمان تاکید شد:


امضای تفاهم‌نامه خواهرخواندگی و افزایش تعاملات اقتصادی آرماویر و کرمان

در دیدار شهردار آرماویر ارمنستان با استاندار و شهردار کرمان، بر امضای تفاهم‌نامه خواهرخواندگی و افزایش تعاملات اقتصادی شهرهای آرماویر و کرمان، تاکید شد.
استاندار کرمان در دیدار شهردار آرماویر ارمنستان و هیئت همراه که در دفتر استاندار و با حضور شهردار کرمان، انجام شد، گفت: امضای تفاهم‌نامه خواهرخواندگی به‌عنوان یک زمینه همکاری مشترک قوی بین دو شهر کرمان و آرماویر ارمنستان خواهد بود.
محمدمهدی فداکار افزود: کرمان در حوزه‌های اقتصادی به‌خصوص صنعت و معدن ظرفیت‌های بسیار خوبی دارد و برای مثال در صنعت مس، رتبه پنجم جهانی را داریم…

https://b2n.ir/p60366
https://eitaa.com/kerna_ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا