در ادامه سفر یک روزه به شهرستان راور عصر امروز دکتر پورابراهیمی به همراه معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی استان کرمان، فرماندار و مدیران اجرایی شهرستان راور، رئیس پژوهشکده آب اتاق بازرگانی کرمان با حضور در روستاهای گوجهر، فیض آباد، حجت آباد و کهنوج از نزدیک با مردم این مناطق دیدار کردند

🔹دکتر پورابراهیمی در این بازدید خبر داد:

🔻موافقت اولیه با ارتقاء روستاهای مناطق فیض آباد، طرز و گوجهر به بعنوان بخش جدید در شهرستان راور

🔻دکتر پورابراهیمی اظهار کرد: با پیگیریهای انجام شده و موافقت فرماندار شهرستان راور، ارتقا روستاهای فیض آباد، طرز و گوجهر بعنوان بخش جدید شهرستان راور در دستور کار قرار گرفت.

🔻همچنین در این سفر مقرر گردید احداث ۲ چمن مصنوعی در روستاهای گوجهر و فیض آباد با همکاری بنیاد مسکن و خیرین بخش خصوصی تا پایان سال ۱۴۰۱ عملیاتی و اجرایی شود.

🔻بر این اساس در این سفر مقرر گردید مطالعات اولیه بهسازی قنات و ایجاد سیل بند در روستای گوجهر و سایر روستاهای منطقه توسط پژوهشکده آب اتاق بازرگانی کرمان انجام ‌و پس از بررسی، عملیات اجرایی بهسازی و لایروبی قنات و ایجاد سیل بند در این منطقه توسط اداره کل منابع طبیعی و جهاد کشاورزی تا ۳ ماه آینده آغاز شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا