در ادامه بهسازی ورودی‌ شهر کرمان؛

فاز اول کاشت درخت در بلوار «آیت‌الله صدوقی» آغاز شد

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرمان، از آغاز فاز اول کاشت درخت در گل‌کارهای ورودی شهر در بلوار «آیت‌الله صدوقی»، خبر داد.

به گزارش خبرنگار، یدالله علیزاده، با اشاره به اهمیت و ضرورت بهسازی ورودی‌های شهر کرمان، گفت: پس از بازطراحی و بهسازی، فاز اول کاشت درخت در گل‌کارهای رفیوژ بلوار «آیت‌الله صدوقی» آغاز شد.

وی افزود: درخت «سرو ناز» که مناسب با اقلیم شهر کرمان و نماد مقاومت است، در گل‌کارهای ورودی شهر کاشته می‌شود.

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرمان، خاک را یکی از عوامل مؤثر در کاشت درخت و گیاهان دانست و گفت: پیش از این نیز علاوه بر اصلاح بستر گل‌کارهای این مسیر و ایجاد زهکش، خاک مناسب هم جایگزین شد.

علیزاده بیان کرد: در 250 گل‌کار این مسیر، بیش از 750 اصله درخت «سرو ناز» با کیفیت مناسب در حال کاشت است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا