درخشش کرمانی‌ها در لیگ کاراته وان ایران

کاراته کا‌های کرمانی در مسابقات لیگ کاراته وان ایران با ۱۲ مدال رنگارنگ در جایگاه دوم کشور قرار گرفتند. مسابقات لیگ کاراته وان ایران در بخش پسران به مدت چهار روز به میزبانی استان کرمانشاه برگزار شد و کرمانی‌ها با کسب ۴ طلا، ۲ نقره و ۶ برنز در جایگاه دوم کشور قرار گرفتند. برای کرمان در رده سنی نونهالان و دربخش کاتای انفرادی محمد انکوتی،دربخش نوجوانان،یزدان قوام از باشگاه تخت جمشید مدال برنز را کسب کردند. 

در رده سنی امید و در بخش کاتای انفرادی نیز محمد مهدی نظام آبادی از باشگاه پاس فراجا مدال برنز گرفت. در رده سنی جوانان و در کاتای انفرادی امیر محمد مسلمی از باشگاه مرکزی جیرفت مدال نقره را به خود اختصاص داد. در کاتای تیمی نوجوانان هم، تیم مرکزی جیرفت با ترکیب امیرحسین عربی، امیر محمد مسلمی، محمد علی مسلمی به مربیگری ذبیح ا… کریمی افشار نشان برنز را از آن خود کرد. در بخش کومیته و در رده سنی نونهالان وزن ۵۰- کیلوگرم کبریا سیرویی نژاد با مربیگری محمد پورمکی آبادی و محمد طا‌ها شهابی با مربیگری علیرضا محمدپور هر دو از باشگاه پویا مدال برنز را تصاحب کردند. در بخش کومیته و در رده سنی جوانان نیز کرمانی‌ها درخشش خوبی داشتند و در وزن ۵۵- کیلوگرم آرشام ابراهیمی از باشگاه الماس نشان طلای این مسابقات را کسب کرد. در وزن ۶۱- کیلوگرم نیز ابوالفضل همدم جو از باشگاه شهدای کرمان باکسب مدال طلا در جایگاه نخست ایستاد. در وزن ۶۸- کیلوگرم محمد عرفان عسگری پور از باشگاه شهدای کرمان نیز مدال طلای این وزن را به حود اختصاص داد. در وزن ۷۶+ کیلوگرم جوانان محمد همایونی از باشگاه صنعت مس رفسنجان مدال طلا و محمد محمدنژاد میرجانی از باشگاه شهدای کرمان در همین وزن مدال نقره را کسب کردند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا