دبیر مرکز راهبردی همیار محله شهرداری کرمان(مرهم) خبر داد: برگزاری جشنواره محله‌ای در آبان‌ماه:

دبیر مرکز راهبردی همیار محله شهرداری کرمان(مرهم)، از برگزاری اولین جشنواره محله‌ایِ شهر کرمان در 13 آبان‌ خبر داد و گفت: در برگزاری این جشنواره از ظرفیت‌های محله‌ها استفاده می‌شود.
به گزارش کِرنا، مهران حسین‌آبادی، به برگزاری جلسه‌ای پیرامون برگزاری جشنواره محله‌های شهر کرمان و برگزاری نمایشگاه‌های محله‌ای در هفت حوزه فروش محصولات خانگی، غرفه مشاوره، کار با کودک، مواکب مذهبی، سلامت، هنر و مسابقات ورزشی اشاره و تأکید کرد: استفاده از تمام ظرفیت‌های محله، رویکرد اصلی برگزاری این جشنواره است

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا