دادگستری کرمان از تامین قطعات مورد نیاز صنایع از داخل این استان حمایت می‌کند

دادگستری کرمان از تامین قطعات مورد نیاز صنایع از داخل این استان حمایت می‌کند

رییس‌کل دادگستری کرمان با تاکید بر اینکه این نهاد از تامین قطعات مورد نیاز صنایع از داخل این استان حمایت می‌کند گفت: تمام ظرفیت‌های قضایی و اجرایی باید برای ارائه راهکار و نظارت بر تامین قطعات مورد نیاز صنایع کرمان بویژه صنایع مادر؛ از تولیدات داخلی بکار گرفته شود.

به گزارش خبرنگار ، حجت الاسلام براهیم حمیدی روز چهارشنبه در بازدید از مجموعه دانش بنیان قطعه گستر کرمان بر همت ویژه برای اجرای قوانین تاکید کرد و افزود: در اجرای قوانین و مصوبات با مشکلاتی مواجه هستیم در حالی که در صورت اجرای صحیح قوانین، بسیاری از مشکلات موجود برطرف می‌شود.

وی با اشاره به اینکه در کرمان ظرفیت های بزرگی وجود دارد که در سطح کشور کم نظیر هستند، تاکید کرد: باید ظرفیت های موجود این استان شناسایی و تقویت شوند و در کنار این موارد، همت بگذاریم که قوانین موجود نیز اجرا شود و باید توجه داشت که این ظرفیت ها به حدی است که نه تنها پاسخگوی نیازهای استان بلکه پاسخگوی نیازهای کشوری خواهد بود.

حجت الاسلام حمیدی تاکید کرد: گلایمندی شرکت ها از این است که محصولات تولیدی در کرمان در بین صنایع استانی و کشوری استفاده نمی شود در حالی که بسیاری از تولیدات این واحدها منحصر به فرد است.

رییس کل دادگستری کرمان گفت: باید تمام ظرفیت های اجرایی و قضایی پای کار بیاید تا ضمانت اجرایی برای تامین نیازها از داخل استان و در مرحله بعد در سطح کشور وجود داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه در معرفی محصولات تولیدی و ظرفیت های کرمان به نحو شایسته اقدام نشده است، ادامه داد: در صورتی که محصولات و قطعات تولیدی در این استان از نظر کیفیت و قیمت قابل رقابت با نمونه های خارجی باشد، الزام به تامین از درون کشور و استفاده از ظرفیت ها درون کشور وجود دارد.

حجت الاسلام حمیدی ضمن بیان اینکه اجرای تعهدات دوطرفه باید مورد توجه طرفین باشد، عنوان کرد: حمایت از تولید یکی از اولویت های اصلی قوه قضاییه به شمار می رود و تاکنون نیز تلاش های گسترده ای در این زمینه به انجام رسیده است.

وی تصریح کرد: دستگاه قضایی استان کرمان آمادگی کامل دارد که از تولیدکنندگان واقعی حمایت کرده و از این مسیر، زمینه توسعه اقتصادی و اشتغال را فراهم آورد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا