خط‌کشی 300 کیلومتر از معابر شهر کرمان در سال 1400

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان خبر داد:
خط‌کشی 300 کیلومتر از معابر شهر کرمان در سال 1400

مدیرعامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان، از خط‌کشی معابر سطح شهر در سال‌جاری به طول 300 کیلومتر خبر داد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، مهدی طهماسبی، درخصوص اقدامات انجام‌شده توسط سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل‌ونقل شهرداری کرمان در سال 1400، بیان کرد: ایمن‌سازی، خط‌کشی و نصب تابلوهای ترافیکی و راهنمای مسیر در تقاطع غیرهم‌سطح «سربازان گمنام امام زمان (عج)» توسط این سازمان در ابتدای امسال انجام شد.
وی افزود: طراحی و نظارت بر اصلاح هندسی مسیرهای تقاطع غیرهم‌سطح «سربازان گمنام امام زمان (عج)» نیز توسط نیروهای این سازمان انجام گرفت.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا