خانه بهداشت کارگری شرکت آبفا استان کرمان افتتاح شد:

خانه بهداشت کارگری شرکت آبفا استان کرمان افتتاح شد
خانه بهداشت کارگری شرکت آبفا استان کرمان ،توسط دکتر هادی بهداد مدیر کل امور اجتماعی وزارت مردم و با حضور مجتبی مصباح مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان کرمان،عبدیان مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان و جمعی از مدیران و مسئولین افتتاح شد.
گفتنی است خانه کارگری با استناد به اصل 29 قانون اساسی و ماده 147 قانون کار به منظور ارائه خدمات بهداشتی اولیه(PHC) در کارگاههای 500-499 نفر شاغل، ارائه خدمات اولیه بهداشتی به کارگران با مشارکت وزارتخانه‌های تعاون،کار و رفاه اجتماعی، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان تامین اجتماعی خانه های بهداشت با هدف تامین سلامت کارکنان و خانواده آنها و ارتقاء دانش و ایجاد رفتارهای مناسب بهداشتی در کارگران و سالم سازی محیط کار ایجاد می شوند و با توجه به اینکه شرکت آبفا استان کرمان ، دومین مجموعه بزرگ منابع انسانی با 1850 پرسنل در استان و حدود 600 پرسنل در مرکز استان می باشد،ایجاد خانه بهداشت کاری امری ضروری بود که با همت مسئولین مربوطه این مهم تحقق یافت.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا