حضور ٣ کرمانی در مرحله اول اردوی تیم‌های ملی فوتوالی

احسان پورخالقی و علی سلاجقه به عنوان ورزشکار و ایمان اسحاقی به عنوان مربی در نخستین مرحله اردوی تیم‌های ملی فوتوالی حضور دارند.

ایمری، سرمربی تیم‌های ملی فوتوالی کشورمان پس از برگزاری مسابقات آزاد طبس، ۱۷ بازیکن را به مرحله اول اردوی آماده سازی تیم‌های ملی دعوت کرد که در این بین نام احسان پورخالقی و علی سلاجقه از کرمان نیز به چشم می‌خورد. 

همچنین ایمان اسحاقی از کرمان نیز به عنوان مربی اردونشینان را همراهی می‌کند. 

مرحله اول اردوی آماده سازی تیم‌های ملی فوتوالی از امروز  آغاز شده است و تا ۲۵ اردیبهشت به میزبانی هیئت ورزش روستایی استان خراسان جنوبی در روستای دشتغران طبس  ادامه دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا