حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان در سامانه سامد:

صبح امروز اول اردیبهشت ماه 1400 محمد خیر اندیش رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان ، در محل اداره کل بازرسی استانداری برای پاسخگویی به خط تلفن 111 حضور یافت.
بنا به اعلام روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان، در مدت زمان تعیین شده برای سازمان جهاد کشاورزی،18 نفر از هم استانیها مسائل و مشکلات خود را مطرح نمودند که بعضاً درخواستها شامل: تامین نهاده های دامی، بسته بندی، استمهال وامها، کمک های دولتی و تسهیلات بوده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا