حرکت شهرداری کرمان به سمت تحقق «کرمان هوشمند»

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمان، به مهمترین فعالیت‌های ‌این سازمان در سال 1400 اشاره کرد و گفت: راه‌اندازی شبکه تعیین موقعیت آنی محلی (تمام) و خرید 20 دستگاه گیرنده مولتی‌فرکانس GNSS ازجملۀ این فعالیت‌هاست.
به گزارش کرمان‌آنلاین، حیدر هادی‌زاده، با بیان اینکه این شبکه با دو ایستگاه در سطح شهر جانمایی شده و تعیین موقعیت مکانی را با دقت کمتر از یک سانتی‌متر انجام می‌دهد، افزود: با بهره‌گیری از روش تعیین موقعیت آنی محلی، این امکان فراهم می‌شود تا در هر لحظه و در هر نقطه از شهر، موقعیت دقیق برای کاربری‌های متعدد ازجمله تهیۀ نقشه با مقیاس‌های مختلف و تهیۀ ازبیلت عوارض متعدد شهری مانند خطوط گاز، آب و فاضلاب، برق و فیبر نوری فراهم شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا