حذف مدیران ناکارآمد در دستور کار مدیرعامل شرکت صنایع مس

🔹

✍🏻چندی است که دکتر رستمی مدیرعامل شرکت صنایع ملی مس ایران ، خون جدیدی در رگ های این مجموعه تزریق می کند و تغییر در مدیریت ناکارآمد این شرکت را در دستور کار خود قرار داده و از افراد متدین ، انقلابی و شایسته در ارکان مدیریتی استفاده می نماید .
با توجه به تمام برخوردهای قهری و سنگ اندازی های همراه با کینه توزی و تهمت ، ایشان بر عهد خود با انقلاب و ولایت پایدار بوده و با عزم راسخ در راه اعتلای شرکت صنایع ملی مس ایران قدم برمی‌دارد.
بدنبال تغییر یکی از مدیران زیر مجموعه شرکتهای صندوق بازنشستگی مس ، یکی از سایت های مطرح اصلاحات به این خبر واکنش نشان داده که بیانگر خط و مشی سیاسی این مدیر محترم می‌باشد. امیدواریم با توجه به پنهان کردن رابطه خود با اصلاح طلبان پاسخ قانع کننده ای به این موضوع داشته باشند ؟
خوشبختانه در برخورد دکتر رستمی با مدیران ناکارآمد هیچگونه جذب و گروهی تاثیر گذار نیست .
طبق بررسی‌های انجام شده از سوابق مدیرعامل اسبق شایان ذکر است که از سال ۱۳۹۸ تا کنون مدیریت چهار شرکت برعهده داشته اس ، چرا ایشان در مدت زمان کوتاهی مدام در حال تغییر سمت بوده‌اند ؟
مگر با حضور شان موجب منحل شدن یکی از هلدینگ های زیر مجموعه صندوق بازنشستگی نبودند ؟
فردی که نه از نظر سیاسی و نه از نظر سابقه مدیریتی هیچگونه عملکرد مورد قبولی ندارد چرا و به چه دلیل باید مدیر باشد ؟
چرا حالا که دکتر رستمی کمر همت را بسته تا از مدیران برجسته استفاده کند به ایشان کمک نمی‌کنیم ؟
جناب آقای دکتر رستمی مجاهدت‌های شما در راه اعتلای شرکت صنایع ملی مس ایران در خاطر همه کرمانی ها به یادگار میماند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا