حجه الاسلام امین رضوانی امام جمعه منوجان در نمازجمعه مورخ ۲۴ تیرماه ۱۴۰۱ گفت:

غدیر یک فرهنگ است که باید در زندگانی ما ماندگار بماند ومشی ومسیر حرکت مارامشخص کرده که باولایت حرکت کنیم و خودمان را برمدار آنها وفق بدهیم.
🔹وی در ادامه ضمن تبریک روز بهزیستی و تامین اجتماعی افزود: سازمان تامین اجتماعی بازوی محقق عدالت اجتماعی درکشور است که باتوزیع عادلانه میان اقشار مختلف جامعه صورت می‌گیرد
🔸وی در ادامه به روز ۲۶ تیر روز شورای نگهبان اشاره وافزود:شورای نگهبان بخش مهمی از قوه مقننه است که اعضای محترم آن علاوه برنظارت برقانونگذاری نظارت برانتخاباتها راهم برعهده دارند وفصل الخطاب تفسیر قانون اساسی این عزیزان هستند
🔹وی درادامه پیرامون اینکه آیا اعتمادبه آمریکا رونق اقتصادی می آورد گفت:بسیاری از کشورها که ارتباط صمیمی با آمریکا دارنددربعد معیشتی واقتصادی درحال متلاشی شدن هستندوبا وجود هشدارهای مقام معظم رهبری مبنی براینکه نظام ما تک محصولی نباشد ونگاه به درون باشدامادر دولتهای گذشته این کار صورت نگرفت وهمه مشکلات را به برجام گره زدند وما بایدشکرگزار این نظام وانقلاب باشیم و دولت را در جراحی اقتصادی همراهی کنیم .

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا