جهش ناگهانی کرونا در کرمان/ ۱۸۴ نفر بستری شدند

سعید صحبتی اظهار داشت: متأسفانه موج شیوع امیکرون در کرمان به شدت ادامه دارد و تنها راه مقابله با این وضعیت اجرای کامل پروتکل‌ها، عدم حضور در تجمعات و استفاده از ماسک است.

وی افزود: هم اکنون ۱۸۴ نفر در بیمارستان‌های کرمان بستری هستند و حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان در صدر موارد ابتلاء قرار دارد.

وی تصریح کرد: ۸۶ مورد بستری جدید در کرمان طی ۲۴ ساعت اخیر گزارش شده است و دو نفر نیز فوت کرده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به محدودیت امکانات پزشکی در کرمان در مقابل موج جدید کرونا از مردم خواست با کادر درمان همکاری کنند در غیر این صورت شاهد موارد فوت طی هفته‌های آینده خواهیم بود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا