جمع‌آوری و فرآوری پسماندِ تر با استفاده از فناوری‌های دانش‌بنیان بررسی شد

در جلسه‌ای با حضور شهردار کرمان؛
جمع‌آوری و فرآوری پسماندِ تر با استفاده از فناوری‌های دانش‌بنیان بررسی شد

در جلسه‌ای با حضور شهردار کرمان، چگونگی استفادۀ بهینه از زباله‌های شهری، جمع‌آوری و فرآوری پسماندِ تر و تبدیل آن به محصولاتی ازجمله کود و خوراک دام با استفاده از فناوری‌های دانش‌بنیان بررسی شد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، شهردار کرمان در جلسه‌ای که با حضور سیدمحمدصادق تقوی، نایب‌رییس کمیسیون خدمات‌شهری، بهداشت و محیط زیست شورا، معاون خدمات‌شهری شهردار، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند و سرپرست امور خلاقیت و فناوری‌های نوین شهرداری و نمایندگان یک شرکت دانش‌بنیان برای ارایۀ طرح در زمینۀ جمع‌آوری و فرآوری پسماندِ تر تشکیل شد، گفت: تاکنون در حوزۀ پسماندِ تر، با نگاه دانش‌بنیان اقدام جدی نشده است.

برای دیدن صفحه اینستاگرام ما، کلیک کنید:

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا