جلسه کمیته تسهیل و رفع موانع تولید در بخش کشاورزی استان؛

جلسه کمیته تسهیل و رفع موانع تولید در بخش کشاورزی استان با موضوع رفع مشکل سرمایه گذاران در شهرستان بافت با حضور فرماندار شهرستان معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی و معاون بهبود تولیدات گیاهی معاون بهبود تولیدات دامی مدیر امور اراضی،رییس مرکز تحقیقات نمایندگان محترم دیگر دستگاههای اجرایی( آب منطقه ای، راه و شهرسازی، منابع طبیعی، نظام مهندسی، استانداری) مدیر شهرستان و دیگر اعضا برگزاری شد.
در این جلسه مشکل مرغداران شهرستان بافت مطرح و اتخاذ تصمیم گردید. همچنین در خصوص احداث مجتمع گلخانه ای و واگذاری به سرمایه گذاران نیز بحث و گفتگو شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا