جلسه شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان کرمان با محوریت کمیته مدیریت بحران راه و شهرسازی استان کرمان وموضوع پدیده فرونشست و مخاطرات آن

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی راه وشهرسازی استان کرمان امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ در محل سالن جلسات اداره کل راه و شهرسازی جلسه شورای هماهنگی راه وشهرسازی کرمان با محوریت کمیته مدیریت بحران و موضوع پدیده فرونشست و مخاطرات آن تشکیل گردید.

🔰مهندس حاجی زاده به عنوان رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان و رییس کمیته مدیریت بحران راه و شهرسازی استان با استناد به شرح وظایف کمیته مذکور نسبت به تبین وشرح وظایف کمیته پرداخت و خواستار تعامل و همکاری کلیه دستگاه‌های اجرای استانی وابسته به وزارت راه و شهرسازی با مرکز تحقیقات راه و مسکن و شهرسازی در جنوب شرق کشور شد و به اهمیت فرونشست ومخاطرات آن پرداخت.

🔰در ادامه این جلسه دکتر محمد حسنی رئیس مرکز تحقیقات راه ،مسکن و شهرسازی جنوب شرق کشور با ارائه بحث فرونشست نسبت به روشنگری و بیان اهمیت آن در حیطه کاری مدیران دستگاهای اجرای زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی استان کرمان پرداخت.

🔴ایشان با بیان این مطلب که عمده ترین علت فرونشست زمین افت سطح آب های زیرزمینی است گفت: استان کرمان از استان‌های بحرانی فرو نشست در کشور میباشد و در ادامه به دلایل فرو نشست زمین اشاره کرد.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید:

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا