جلسه شورای آموزش پرورش بخش زیداباد با هدف بازسازی مدارس آسیب دیده از سیل اخیر

جلسه شورای آموزش پرورش بخش زیداباد با حضور سرپرست فرمانداری سیرجان،معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شرکت گهر زمین،بخشدار زیدآباد،مدیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین محلی در محل بخشداری برگزار شد.

در این جلسه مقرر گردید؛ بخشی از هزینه های مرمت و بازسازی مدارس آسیب دیده زیدآباد، توسط شرکت معدنی گهر زمین و پس از طرح در جلسه هیات مدیره شرکت گهر زمین و تامین اعتبار انجام شود.

همچنین موضوع منازل تخریب شده زیداباد نیز در این جلسه مطرح و تصمیماتی در جهت بازسازی این منازل اتخاذ گردید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا