جانمایی 30 مکان عرضۀ میوه شب عید در سطح شهر

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرمان گفت: با توجه به فرا رسیدن نوروز، این سازمان به ارایۀ تسهیلات و مجوز لازم برای رفاه حال همشهریان گرامی در سطح شهر کرمان اقدام کرده است.
به گزارش کرمان‌آنلاین، هادی کاربخش افزود: با همکاری شرکت تعاون روستایی و هماهنگی پلیس راهور، 30 مکان برای عرضۀ میوه شب عید جانمایی شده است.
وی ادامه داد: همچنین این سازمان، نسبت به ساماندهی دست‌فروشان بازار بزرگ و جلوگیری از سد معبر، به راه‌اندازی اکیپ گشت به‌صورت دوشیفت در محدودۀ بازار بزرگ اقدام کرده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا