جامعیت ایدۀ «شهر خلاق» در میان ایده‌های مختلف جهانی شهرها

شهردار کرمان در جلسۀ کارگروه «شهر خلاق» شهرداری بیان کرد:
جامعیت ایدۀ «شهر خلاق» در میان ایده‌های مختلف جهانی شهرها

شهردار کرمان در نخستین جلسۀ کارگروه «شهر خلاق» شهرداری، گفت: ایدۀ «شهر خلاق» در میان ایده‌های مختلف جهانی شهرها، جامعیت بیشتری دارد.
به گزارش کرمان‌آنلاین، سعید شَعرباف در این جلسه که با حضور معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار، مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری، مشاور راهبردی شهردار و مدیر مرکز نوآوری شهرداری تشکیل شد، گفت: ایدۀ «شهر خلاق» در میان ایده‌های مختلف جهانی شهرها، جامعیت بیشتری دارد و سایر ایده‌ها ازجمله نوآوری و پرداختن ویژه به برخی اقشار ازجمله بانوان و کودکان را می‌توان در آن گنجاند.

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا