ثبت پرونده‌های بایگانی املاک و شهرسازی شهرداری در سامانۀ الکترونیکی

مدیر املاک و مستغلات شهرداری کرمان خبر داد:

مدیر املاک و مستغلات شهرداری کرمان گفت: با ثبت تمام اسناد و پرونده‌های املاک و شهرسازی در سامانۀ الکترونیکی، امکان دخل و تصرف در اطلاعات و بروز اشتباهات در سیستم املاک به حداقل می‌رسد.

به گزارش خبرنگار ، سعید شجاعی، افزود: برای اولین‌بار در مدیریت املاک و مستغلات شهرداری کرمان، نرم‌افزاری جهت ثبت اسناد و پرونده‌ها، خریداری شده و در حال اسکن تمام پرونده‌های مدیریت املاک از ابتدا تاکنون هستیم.

وی خاطرنشان کرد: شهرداری پیش از این، مشکلات زیادی در این رابطه داشت؛ گاهی اسناد و پرونده‌هایی گم می‌شد که در هیچ سیستمی ثبت نبودند و این مسئله در پاسخ استعلام‌های مناطق، مشکل ایجاد می‌کرد.

مدیر املاک و مستغلات شهرداری کرمان افزود: با دستور شهردار، نرم‌افزار «کاج» خریداری شد و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری هم در خریداری و راه‌اندازی نرم‌افزار بسیار کمک کرد.

شجاعی ادامه داد: تیمی در شهرداری مرکز تشکیل شده که در حال اسکن تمام پرونده‌های بایگانی املاک و شهرسازی ازجمله اسناد، مدارک، پرونده‌ها، نقشه‌های تفکیکی و سیستم SDI شهرداری است که به محض اسکن، در سامانۀ «کاج» ثبت می‌شوند.

وی یادآور شد: با ثبت اسناد و پرونده‌ها در سامانه، یک آرشیو الکترونیکی داریم که کسی نمی‌تواند در آن دخل و تصرف کند و اشتباهات در سیستم املاک کم می‌شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا