تولید پوستر با موضوع مشاهیر و مفاخر کرمان

مجموعه پوستر کرمان سربلند، ایران سرفراز با موضوع معرفی مشاهیر و مفاخر استان کرمان منتشر شد.

مجموعه پوستر کرمان سربلند، ایران سرفراز با موضوع معرفی مشاهیر و مفاخر استان کرمان منتشر شد.
امین زاده‌تقی، مسئول واحد هنر‌های تجسمی حوزه هنری کرمان گفت:مجموعه پوستر «کرمان سربلند، ایران سرفراز» به همت حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کرمان و با مشارکت اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان تولید شده‌است.

به گفته او در طول تاریخ از دیار کریمان انسان‌های بزرگی به‌پاخاسته‌اند و باعث سرفرازی ایران‌بزرگ شده‌اند و تأثیر آنان را بر حوزه‌های مختلفی مانند ادبیات، سیاست، علوم مختلف و … می‌توان به خوبی حس کرد.

زاده تقی می‌گوید: حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کرمان با هدف معرفی مشاهیر و مفاخر استان کرمان به نسل جدید در یک فرم متفاوت اولین سری از مجموعه پوستر «کرمان سربلند، ایران سرفراز» را در قالب ده پوستر به مناسبت دهه مبارک فجر منتشر کرد.

او می‌گوید:خواجوی کرمانی، محمدابراهیم باستانی پاریزی، شهید محمدجواد باهنر، پهلوان عطا احمدی، طاهره صفارزاده، هوشنگ مرادی‌کرمانی، پروفسور مهدی رجبعلی‌پور، ایرج بسطامی، شهید سلیمانی و زهرا نعتمی از مفاخر و مشاهیری هستند که چهره آنان در اولین سری از مجموعه پوستر «کرمان سربلند، ایران سرفراز» به‌تصویر کشیده شده‌ است.

به گفته زاده تقی تصویر سازی مجموعه پوستر «کرمان سربلند، ایران سرفراز» به عهده محمد مظفری بوده‌ است و معرفی مفاخر و مشاهیر استان کرمان در سری‌های بعدی این مجموعه پوستر نیز ادامه خواهد داشت.

او گفت:مجموعه پوستر «کرمان سربلند، ایران سرفراز» به همت حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کرمان و با مشارکت اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی و کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان تولید شده‌است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا