توسط شهرداری منطقه دو کرمان؛


ساختِ بوستان جنب «مسجدالمعین» از سر گرفته شد

معاون حمل‌و‌نقل و امور زیربنایی شهرداری منطقه دو کرمان، از شروع مجدد ساختِ بوستان جنب «مسجدالمعین» واقع در کوچه ۵۲ بلوار «هوانیروز» خبر داد.
به گزارش کِرنا، وحید زنگی‌آبادی، با بیان اینکه برای ساخت بوستانی واقع در کوچۀ ۵۲ بلوار «هوانیروز»، جنب «مسجدالمعین»، از دو سال گذشته برنامه‌ریزی شده بود، افزود: طراحی بوستان و بخشی از کارهای ابتدایی آن، از دو سال پیش آغاز شد که متأسفانه با انصراف پیمانکار، ادامۀ فعالیت‌ها حدود یک سال‌ونیم متوقف شد.
وی، مساحت این پارک را ۹۰۰۰ مترمربع اعلام کرد و ادامه داد: با پیگیری‌، ساخت بوستان به همت تیم ابنیۀ معاونت حمل‌ونقل و امور زیربنایی منطقه دو شهری از اوایل ماه گذشته مجدداً آغاز شد… .

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا