تمام توان استان برای برگزاری اجلاس پیرغلامان حسینی گذاشته شده است

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار کرمان گفت: برگزاری اجلاسیه پیرغلامان حسینی کار دلی است و همه از جان و دل پیگیر اجرای بهتر این اجلاسیه هستند. 

دومین نشست هماهنگی و برنامه‌ریزی بیست و یکمین اجلاس بین‌المللی پیرغلامان حسینی چهارشنبه ۱۶ خرداد در محل دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان برگزار و گزارش چهار کمیته هماهنگی و پشتیبانی، فرهنگی، اجتماعی و امنیتی، هماهنگی امور اقتصادی و برگزاری مراسم، اطلاع‌رسانی و تبلیغات ارائه شد.

علی بیگ‌زاده، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار کرمان در این نشست گفت: کار‌ها براساس برنامه اجلاس در حال انجام است و محل اسکان مهمانان نیز در نظر گرفته شده است. 

وی افزود: با مدیران خطوط حمل و نقل ریلی، هوایی و زمینی هماهنگ شده که با ورود مهمانان به استان آن ها را تا محل هتل همراهی کنند، همچنین برای خدمات لجستیک و خودرویی از لحظه ورود تا خروج مهمانان با شهرداری هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار کرمان گفت: برگزاری اجلاسیه پیرغلامان حسینی کار دلی است و همه از جان و دل پیگیر اجرای بهتر این اجلاسیه هستند و همه مواردی که برای سفر مدنظر است با مجموعه‌های مرتبط گفتگو و پشتیبانی‌های لازم مدنظر قرار گرفته شده است‌.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا