تمامی پروازهای فرودگاه‌های کرمان لغو شده است

روابط عمومی فرودگاه کرمان از لغو تمامی پروازهای فرودگاه های استان تا اطلاع بعدی خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان کرمان، مدیر روابط عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور گفت: به جز فرودگاه مهرآباد، پروازهای اصفهان، شیراز، بوشهر، سنندج، ایلام، کرمان و پرواز فرودگاه‌های غرب کشور نیز باطل شده است.

رضا کارگر با بیان اینکه در صورت باطل شدن پروازها روند این است که هزینه بلیط برگردانده می‌شود افزود: در این زمینه سعی می‌شود مسافران را با پروازهای فوق‌العاده جابه‌جا کنند.

وی ادامه داد: اینک هنوز وضعیت پروازها مشخص نیست و در صورت باطل شدن پرواز هر یک از فرودگاه‌ها، به مسافران پیامک داده می‌شود.

براساس این گزارش، به دنبال تمدید صدور نوتام هوانوردی(نوعی هشدار)، پروازهای فرودگاه‌های مهرآباد، شیراز، اصفهان، بوشهر و فرودگاه‌های غرب کشور تا ساعت ۶ صبح فردا ۲۷ فروردین باطل شد.

اداره کل فرودگاه های استان کرمان در ادامه اعلام کرد که هرنوع تصمیم جدید در خصوص پروازها به صورت مجدد اطلاع رسانی می‌شود.

استان کرمان پنج فرودگاه دارد. 

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا