تقدیر جامعه ورزشی شهرستان ریگان از مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان کرمان

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان، سه پروژه چمن مصنوعی زمین فوتبال در شرق استان به همت اداره کل بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان احداث گردید.
لازم به ذکر است این زمین های ورزشی که دو پروژه آن در شهرستان ریگان و یک پروژه در شهرستان فهرج به بهره برداری رسیدند، با اعتباری بالغ بر سه میلیارد تومان و در فضایی به مساحت سه هزار متر مربع اجرا شده اند.

در پی این اتفاق، جامعه ورزشی شهرستان ریگان طی لوحی، از دکتر علی اکبر سلطانی نژاد مدیر کل بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان کرمان تقدیر کردند

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا