تقاطع امیرکبیر در مسیر بهسازی و زیباسازی /نصب المان گفتگو در تقاطع امیرکبیر

سرپرست شهرداری منطقه دو از اجرای عملیات بهسازی و زیباسازی تقاطع امیرکبیر (زیر تقاطع غیر همسطح سربازان گمنام امام زمان (عج) خبر داد.

سرویس خبر :مدیریت ارتباطات شهرداری منطقه دو

علی رحیمی با اشاره به اینکه بولوار جمهوری یکی از بولوارهای اصلی شهر کرمان یکی از مسیرهای اصلی و مهم ورودی شهر از سمت فرودگاه است، اذعان داشت :بر همین اساس یکی از الویت های کاری این منطقه، زیباسازی قسمت های مختلف بولوار جمهوری است.
وی اضافه کرد:در این راستا زیر پل” سربازان گمنام امام زمان”یکی از فضای مناسب دیده شده برای اجرای طرح نورپردازی و زیباسازی است.
سرپرست شهرداری منطقه دو فضای این محدوده را 800مترمربع اعلام کرد و افزود :به همت معاونت حمل و نقل و امورزیربنایی منطقه اقدامات عمرانی آن از جمله کف سازی، اجرای تعدادی فلاورباکس درابعاد مختلف در حال انجام است.
وی از پیشرفت 75 درصدی عملیات فیزیکی این پروژه خبر داد و ضمن تشکر از تلاش نیروهای حمل و نقل، گفت:در ادامه فعالیت ها، این محدوده با طرحی زیبا نورپردازی ودرختکاری خواهد شد و المان گفتگو نیز در این محدوده نصب می شود.
وی هدف از این اقدامات را زیباسازی منظر شهری و تاثیر آن بر روح و روان شهروندان عنوان کرد و افزود:پس از اتمام این عملیات، طرح زیباسازی در محدوده ای دیگر آغاز خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا