تسلیت صمیمانه به خانواده شریف میرحسینی

تسلیت صمیمانه به خانواده شریف میرحسینی
و به اصحاب محترم رسانه استان

متاسفانه رجعت نابهنگام همکار عزیزمان، سید منصور میرحسینی سردبیر نشریه یک صفحه، علاوه بر تالمات معمول، بار عاطفی سنگینی را هم بر جای گذاشت. ایشان علیرغم تحمل درد و الم ناشی از سرطان، این موضوع را از خانواده پنهان داشته و صرفا با همکاری پزشکان‌ روند درمانی را دنبال می کرد.
در چند ماه اخیر بیماری به حدی پیشروی کرده بود که این سید بزرگوار کاملا از زمان رجعت خود آگاه بود. اما باز هم روحیه خانواده را حفظ کرد و این مسئله را تنها با آقا سید رضا میرحسینی دیگر همکار مطبوعاتی مان، در جریان گذاشت.
واقعا متاسفیم برای برگ ریزان اهالی برگه و قلم!
دوستان خانه مطبوعات درهفته آخر حیات آقای میرحسینی عیادتی صمیمانه از ایشان داشتند، خدا قوت به آنان می گوئیم، اما باور کنند و باور کنیم که برای بسیاری از چهره های پیشکسوت عرصه قلم و ادب و فرهنگ این دیار، بیش از آنچه تصور می کنیم، خیلی زود دیر می شود. برای فرزند رشیدشان آقا بهادر آرزوی صبر می کنیم.
روح بلند سید منصور میرحسینی، مشمول غفران الهی باد
کانون روزنامه نگاران استان کرمان

https://www.instagram.com/divareshahr.ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا