تالار مرکزی شهر کرمان تا دو ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد

استاندار کرمان گفت: تالار مرکزی شهر کرمان حداکثر تا دو ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

به نقل طرح مطالعاتی مجتمع فرهنگی هنری تالار مرکزی شهر کرمان، از سال ۸۲ آغاز شد و بعد از تهیه طرح در سال ۸۸، این پروژه ملی به‌عنوان بزرگترین مجموعه فرهنگی هنری شهر کرمان آغاز شد.

اکنون، محمدمهدی فداکار، سومین استانداری است که نوید افتتاح آن را پس از ۱۳ سال به مردم استان کرمان می‌دهد.

استاندار کرمان در حاشیه بازدید از تالار مرکزی شهر کرمان، با اشاره به زمان کلنگ‌زنی این پروژه گفت: امیدواریم حداکثر تا دو ماه دیگر این پروژه به بهره‌برداری برسد.

فداکار، از وجود ۱۰ پروژه مشابه پروژه تالار مرکزی کرمان در کشور که همزمان با کرمان کلنگ زده شده، خبر داد و افزود: شاید تالار کرمان جزو چهارمین یا پنجمین آنها باشد که به بهره‌برداری می‌رسد.

وی ادامه داد: اعتبار این پروژه از محل مصوبات سفر رییس‌جمهور تأمین می‌شود و پروژه مشکل اعتباری ندارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا