تأمین آب شرب پایدار جنگل قائم(عج)

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری خبر داد:

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرمان، از تأمین آب شرب پایدار جهت جنگل قائم(عج) با نصب مخزن خبر داد.

به گزارش کرنا، یدالله علیزاده گفت: با توجه به نزدیک شدن به سومین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج‌قاسم سلیمانی، با نصب چهار منبع، آب شرب پایدار جنگل قائم(عج) تأمین شد.

مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری افزود: با نصب چهار مخزن ۲۵ هزار لیتری، ۱۰ هزار لیتری، ۵ هزار لیتری و ۳ هزار لیتری در نقاط مختلف جنگل قائم(عج)، آب شرب و آب سرویس‌های بهداشتی مورد نیاز تأمین شده است

وی ادامه داد: در ماه گذشته نیز در گلدان‌های فلاورباکس بتنی اطراف مقبره سردار دل‌ها، گونه‌های «شمشاد»، «بنفشه»، «شب‌بو» و «یاس هلندی» کاشته شده است.

علیزاده بیان کرد: همچنین در جنگل قائم(عج)، تعداد ۵۰ هزار نهال «بنفشه» و «شب‌بو» و ۱۰۰ اصله درخت از انواع «زیتون میوه‌ای» و «عناب میوه‌ای»‌ کاشته شده است.

وی افزود: در یک ماه گذشته نیز ۴۰ هکتار از محدودۀ جنگل قائم(عج)، علاوه بر لایه‌روبی و پاک‌سازی جوی‌ها، درختان نیز هرس شده است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا