به گزارش روابط عمومی فرمانداری بردسیر جلسه شورای مسکن شهرستان به ریاست مهندس میرصادقی فرماندارو باحضور اعضا درسالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد.

فرماندار بردسیر ضمن خوشامد به اعضا در خصوص مقاوم سازی واحدهای ساختمانی شهری و روستایی ،جذب تسهیلات روستایی و پیگیری سهمیه تسهیلات شهری در سال جاری ،ممانعت از ساخت و سازهای غیر مجاز در حریم و بستر روخانه ها ،اجرای طرح مسکن اقدام ملی ،احداث زیر ساخت مناسب برای ارضی واگذاری طرح مسکن ،تسریع و تخفیف در صدور پروانه ساختمانی ، مواردی را بیان کرد و سپس روسا ادارات راه و شهرسازی ،بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و بانک مسکن گزارشی عملکرد مربوطه خودرا ارائه نمودند.

برای دیدن صفحه ی اینستاگرام ما ،کلیک کنید:

https://www.instagram.com/divareshahr_ir

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا