برگزاری دوره مربی‌گری فوتبال درجه D آسیا در بخش ماهان:

دوره مربی‌گری فوتبال درجه D آسیا با تدریس استاد صادق‌نژادباقری مدرس فدراسیون فوتبال و ۲۴ شرکت کننده در ماهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال شهرستان کرمان، در برگزاری این دوره مربی‌گری، حسن خالقی رییس شورای اسلامی شهر ماهان، علیرضا خالقی رئیس اداره ورزش و جوانان، سعید حسین‌قلی زاده رییس هیئت فوتبال، علی آزادپور مشاورعالی ، رضا ترکزاده مشاور فنی و
مهدی صابری مسئول کمیته پیش‌کسوتان بخش ماهان حضور داشتند.
سعید حسین‌قلی زاده ضمن آرزوی موفقیت برای شرکت کنندگان، گفت: ماهان اولین بخش در کشور می باشد که توانسته با همکاری و اخد مجوز از هیأت فوتبال شهرستان و استان کرمان و فدراسیون فوتبال، دوره مربی‌گری فوتبال آسیایی برگزار نماید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا