برگزاری آزمون استخدامی طرح شهید زین‌الدین در کرمان

آزمون استخدامی شهید زین‌الدین امروز با رقابت ۸۱۱ نفر در کرمان برگزار شد.

رئیس جهاد دانشگاهی استان کرمان گفت: در این آزمون استخدامی که به منظور تامین نیروی انسانی دستگاه‌های اجرایی استان کرمان برگزار شد، ۸۱۱ شرکت کننده (۵۱۴ نفر مرد و ۲۹۷ نفر زن) با هم به رقابت پرداختند.

 مهدی بازمانده افزود: نتایج آزمون استخدامی طرح شهید زین‌الدین یک ماه بعد از برگزاری آزمون اعلام و اسامی پنج برابر ظرفیت برای شرکت در فرایند ارزیابی تکمیلی معرفی می‌شود.

به گفته وی در آزمون طرح شهید زین الدین ویژه استان کرمان در مجموع ۹۵ نفر در دستگاه‌های جهاد کشاورزی، دامپزشکی، امور عشایر جنوب کرمان، راه و شهرسازی، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، صنعت، معدن و تجارت، منابع طبیعی و آبخیزداری، هواشناسی، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان جذب خواهند شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا