بررسی هشت محدوده برای تخلیه خاک‌ونخاله/ کامیون‌داران متخلف جریمه می‌شوند.

سرپرست معاونت خدمات‌شهری شهرداری کرمان با بیان اینکه مردم می‌توانند تخلیۀ خاک‌ونخاله در مکان‌های غیرمجاز را به شماره 137 گزارش دهند، گفت: عدم تخلیۀ خاک‌ونخاله در مکان‌های مجاز، باعث بروز مشکلاتی برای زیبایی و سلامت محیط زیستِ شهر کرمان شده است.
به گزارش کرمان‌آنلاین، محمود ایرانمنش، با اشاره به اینکه به‌دلیل تخلیۀ خاک‌و‌نخاله به‌خصوص در ورودی‌های شهر، شاهد چهرۀ نازیبایی هستیم، گفت: مقرر شده مکان‌های مناسب بیشتری برای تخلیۀ خاک‌ونخاله ساماندهی کنیم تا از بروز مشکلات و معضلات زیست‌محیطی جلوگیری شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
دیوار شهر

دیوار شهر

به نام خالق مهربان و دوست‌داشتنی با سلام و درود فراوان حضور شما کاربر گرانمایه: باتوجه به سه دهه فعالیت در زمینه‌ی گردآوری بانک های اطلاعاتی تحت عنوان کتاب سبز که حاوی نام، آدرس و شماره تلفن مشاغل مورد نیاز جامعه بود ، اینک سامانه بزرگ «daftar118.ir» با طراحی و پیاده سازی پیشرفته ترین برنامه‌ ی روز IT و بهره‌گیری از متخصصین فرهیخته، جامع ترین بانک اطلاعات مشاغل را تهیه و هم‌اکنون در اختیار شما کاربر گرامی قرار داده است. در این سامانه کلیه اطلاعات مورد نیاز شما مربوط به هر شغل مهیا گردیده است، به نحوی که شما قادر خواهید بود کوتاه ترین دقایق ممکن به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. امید است این خدمت کوچک نزد شما بزرگواران مورد قبول واقع گردد. دفتر ارتباطات مردمی نشریه و پایگاه خبری « دیوار شهر».

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا